In-Circuit Spy ICS32sx

   Witamy na oficjalnej stronie wielofunkcyjnego urządzenia kontrolno-pomiarowego In-Circuit Spy ICS32sx. Jeżeli nie wiesz jeszcze czym jest ICS32sx to wiedz, że jest to uniwersalne, tak świadomie użyto to słowo, uniwersalne urządzenie kontrolno-pomiarowe idealne do zastosowań amatorskich jak i profesjonalnych. Dlaczego uniwersalne? Ponieważ to jaką pełni funkcje uzależnione jest od wgranego oprogramowania i dołączonych rozszerzających modułów! Obecnie jest to przede wszystkim Analizator Stanów Logicznych i Częstościomierz-Okresomierz. Następne rozszerzenia to Wirtualny Ekran oraz wiele innych o których niebawem poinformujemyCzy ICS32sx jest dla Ciebie?

   Zapoznaj się z udostępnionym oprogramowaniem oraz dokumentacją i oceń czy dostarczone aplikacje i zastosowane mechanizmy spełniają Twoje oczekiwania.

   Przejrzyj schematy i dokumentacje urządzenia i zdecyduj czy budowa urządzenia i jego parametry są tym co wymaga Twój projekt, Twoja praca i Twoi klienci.

   Wiedz, że ICS32sx powstał bo elektronika szybkich układów przełączających, technika pomiarowa i sterowanie światem z poziomu komputera PC jest naszą pasją. Z tych to powodów ICS32sx przeznaczony jest głównie dla pasjonatów elektroniki i estetów. Poczujesz to gdy dostaniesz w dłonie urządzenie które nie jest plastikową zabawką. Poczujesz to gdy po zapoznaniu się z jego funkcjonalnością w pełni wykorzystasz wszystkie zawarte w nim możliwości.

   Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń opartych o najszybsze dostępne komercyjnie interfejsy wymiany danych sprawiło, że oferowany przez nasz ICS32sx znajdzie zastosowanie w warsztacie profesjonalisty jak również na biurku początkującego elektronika. Jesteśmy spokojni, że dostarczony zestaw ułatwi Ci pracę i o ile tylko zechcesz, wprowadzi Cię w niesamowity świat układów FPGA.

Szukaj